Kontoret

Här är vi

Vi har en outgrundlig passion för det vi gör
och hoppas det reflekteras i evenemanget.

Fredrik Andersson

Fredrik Andersson

Generalsekreterare
+46 31 340 07 92
fredrik@partillecup.com
Liselott Boström

Liselott Boström

Administration
+46 31 340 07 91
liselott@partillecup.com
Fredrik Lundgren

Fredrik Lundgren

Försäljning och marknadsföring
+46 31 340 07 95
lundgren@partillecup.com
Louise Lohm

Louise Lohm

Turneringskoordinator
+46 31 340 07 90
louise@partillecup.com
Ingrid

Ingrid

Ekonomi
+46 31 340 07 90
ingrid@partillecup.com
Isa Aspgård

Isa Aspgård

Turneringskoordinator (föräldraledig)
+46 31 340 07 93
isa@partillecup.com

Kontakta oss

Har du några frågor? Hör av dig till oss så fort du undrar över något.

Hur du når oss

Ta upp telefonen, skicka ett mail eller skriv via sociala medier. Vi är här för dig. Ta gärna en titt på vår FAQ-sida, kanske är din fråga redan besvarad? Eller ring oss ändå, vi vill gärna lära känna dig.

Adress

  • Partille Cup – World of Handball
  • Arenatorget 2
  • 433 38 Partille

Kontaktinfo

Meddela oss någonting

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande