Kontakta oss - Partille Cup

Kontakta oss

Kontakta gärna vårt kontor om du har frågor.
Nedan finner mailadress och telefonnummer till oss. Sök I vårt hjälpcenter och se om din fråga finns besvarad online, på så sätt kan du få svar direkt.

Entreprenadvägen 6
417 05 Göteborg
+46(0)31-340 07 90
info@partillecup.com
Öppettider
måndag-fredag 08-16

WhatsApp

+46735563718

Fidde

Fredrik Andersson

Generalsekreterare

fredrik@partillecup.com

Niclas

Nicas Freiholtz

Tävling, events och projekt

niclas@partillecup.com
+46(0)31-50 67 85

Lena

Lena Rönnefors

Events och projekt

lena@partillecup.com
+46(0)31-50 67 84

Liselott Boström

Liselott Boström

Administration

liselott@partillecup.com
+46(0)31-340 07 91

Anna Carlqvist

Anna Carlqvist

Administration

anna@partillecup.com
+46(0)31-50 67 82

Julia Hornebrant

Julia Hornebrant

Administration

julia.hornebrant@partillecup.com
+46(0)31-50 67 89

Caroline Johansson

Caroline Johansson

Projekt och planer (föräldraledig)

caroline.johansson@partillecup.com

Måns Jacobsson

Måns Jacobsson

Projekt och planer

mans.jacobsson@partillecup.com
+46(0)735-03 67 83

Jonas Berglund

Jonas Berglund

Projekt och funktionärer

jonas.berglund@partillecup.com
+46(0)707-88 71 11

Jenny Söderman

Jenny Söderman

Projekt och funktionärer

jenny.soderman@partillecup.com
+46(0)31-50 67 86

Malin Nodvall

Malin Nodvall

Projekt och funktionärer

malin.nodvall@partillecup.com
+46(0)733-85 29 33

Malin Fahlén

Malin Fahlén

Kommunikationsansvarig/PR

malin.fahlen@partillecup.com
+46(0)708-46 19 12

Thomas Anderson

Thomas Anderson

Försäljningschef

thomas.anderson@partillecup.com
+46(0)704-19 28 44

Sofia Jakobsson

Lojalitet- & eventansvarig

sofia.jakobsson@partillecup.com
+46(0)733-91 00 22

Joakim Geigert

Joakim Geigert

Partners

joakim.geigert@partillecup.com
+46(0)709-35 87 00

Lisa Hermansson

Lisa Hermansson

Partners

lisa.hermansson@partillecup.com
+46(0)76-3104031

OFFICIAL PARTNERS

© 2023 Partille Cup. All rights reserved.